Programm

Kehapilli kasutamine

Kehapilli kasutamise harjutused on kontemplatiivsete harjutuste kogumik, mida on arendanud Peder Karlsson, kus laulja ehitab muusikalist ja rütmilist teadlikkust seest väljapoole läbi nootide visualiseerimise, muusikafraaside, rütmide ja liikumise. Eesmärk on ehitada üles enesekindlus, mis põhineb keha teadlikkusest, kindlast intonatsioonist ja füüsilisest rütmitunnetusest.

Ateljees osalejad peaksid enne töötuba Tallinnas sisse logima aadressil www.therealgroupacademy.com ning tutvuma videojuhenditega.

 

Peder Karlsson õppis kompositsiooni, arranžeerimist ja kitarri Kuninglikus Muusikaakadeemias Stockholmis ja lõpetas selle doktorantuuri vokaalansambli erialal. Ta oli Rootsi a cappella vokaalansambli The Real Group liige 1984-2010 ja andis selle koosseisus üle 2000 kontserdi üle maailma ning salvestas 16 CDd. 2011-2014 oli ta Sloveenia XXL vokaalansambli Perpetuum Jazzile kunstiline juht. Käesoleval ajal on ta selle ansambli muusikaline mentor, nõuandja ja soovituste jagaja. Jaanuarist 2015 õpetab ta rütmimuusika osakonnas koorijuhtimist Kuninglikus Muusikaakadeemias Aalborgis Taanis, alates 2016 tiitliga „auprofessor“. Olles vabakutseline õpetaja, õpitubade juhendaja ja muusikasündmuste korraldaja, on Peder olnud osaline arvukatel muusikaüritustel paljudes maades. Ta on ühingu European Voices asutajaliige ja aktiivne osaline organisatsiooni Rights of Nature Sweden võrgustikus

Date:
4 august: 09:30 - 12:30