Osavõtuvõimalused

Osalemine festivalil 8, 4 või 3 päeva

EUROPA CANTATil saab osaleda:

 • kogu festivaliperioodi (8 päeva, muusikaprogramm algab 28. juulil kell 9.30)
  Osaleja saab valida kõikide ateljeede hulgast sobiva, kaasa arvatud ühepäevaste ning dirigentide ja heliloojate programmi vahel ning kui osaletakse festivalil kooriga, saab esineda festivalikontserdil ajavahemikus 28. juuli kuni 31. juuli ning ka muudel kontsertidel (vaata „Esine oma kooriga!”) Eelkõige saab kogeda kogu festivali kõikide kontsertide ja muude pakkumistega, kaasa arvatud ainulaadset Eesti sünnipäevakontserti 3. augustil.
 • pool festivaliperioodi (4 esimest päeva, muusikaprogramm algab 28. juulil kell 9.30 ning lõpeb 31. juulil viimase kontserdiga)
  Osaleja saab valida neljapäevaste ateljeede hulgast sobiva või osaleda ühepäevastes ateljeedes või dirigentide ja heliloojate programmis ajavahemiks 28. juuli kui 31. juuli. Kui osaletakse festivalil kooriga, saab esineda ka festivalikontsertidel ajavahemikus 28. juuli kuni 31. juuli ning muudel kontsertidel festivali esimesel neljal päeval (vaata „Esine oma kooriga!”). Osaleda ei saa festivali viimasel kolmel päeval ning Eesti sünnipäevakontserdil 3. augustil.
 • sünnipäevakontserdil (3 viimast päeva, algab 1. augustil õhtuste kontsertidega)
  Osaleja ei saa osaleda ühelgi nelja- kuni kaheksapäevases ateljees. Küll aga saab osaleda ühepäevastes ateljeedes (näiteks valmistada ette sünnipäevakontserdiks) või dirigentide ja heliloojate programmis 2.-4. augusti hommikul. Kui osaletakse kooriga, saab kandideerida esinejaks 1. augustil toimuvale promenaadikontserdile või esineda vabas õhus. Eelkõige on võimalus nautida festivali viimaseid päevi ning ainulaadset Eesti sünnipäevakontserti 3. augustil.

Kui osaled festivalil kogu perioodi ning su ateljee lõpeb neljandal, viiendal, kuuendal või seitsmendal päeval, saab vabadel päevadel osaleda ühepäevastel ateljeedel või dirigentide ja heliloojate programmi või nautida festivalimelu.

 • Festival algab reedel, 27. juulil registreerimisega ning avaüritusega.
 • Kogu festivaliperiood on 8 päeva alates 28. juulist kuni 4. augustini (saabumine 27. juuli ning lahkumine 5. augustil).
 • Pool festivaliperioodi on 4 päeva alates 28. juulist kuni 31. juulini (saabumine 27. juulil ning lahkumine 1. augusti hommikul).
 • Sünnipäevakontsert on osalemisvõimalus 1. augustist kuni 5. augustini (saabumine 1. augusti pärastlõunal ning lahkumine 5. augustil) 

Festivalile registreerimine algab oktoobris 2017

Ühepäevased piletid

Kui sa tahad osaleda festivalimelus, kuid saad osaleda vaid üksikud päevad, on võimalik tulla ka mõneks päevaks osaledes ühepäevastes ateljeedes või dirigentide ja heliloojate programmis, ühislaulmistel ja festivalikontsertidel. Ühepäevaseid pileteid saab osta ette alates märtsist 2018 või osalemispäeva hommikul. Ühepäevaste piletitega osaljead peavad ise oma majutuse ja toitlustuse korraldama.