Kontserdiprogramm

28. juuli

15.00-18.00 Vabaõhukontserdid (igal pooltunnil)– Raekoja plats / TASUTA 

——-

REGIOONIKONTSERT: 

15.00  St. Thomas-Chorschule Wettenhauseni noortekoor (Saksamaa), Medicine Hat College’i tütarlastekoor (Kanada) – Viimsi Vabaõhumuuseum           

——-

CHOIR-TO-CHOIR kontserdid / TASUTA

Mustpeade maja

15.00 Via Vitae/ Osnabrücki noortekoor

16.30 Epilogi Cantus Novus Femina/ Madridi noortekoor

Katariina kirik

15.00 Turkey Polyphonic Choirs Assoc. – Association Choir/ Leelo Tütarlastekoor

16.30 Kataloonia Rahvuslik noortekoor/ Prantsusmaa noortekoor

Hopneri maja

15.00 Village Harmony/ Dunkle Dirks

16.30 ETV Tütarlastekoor/ Rootsi Rahvuslik noortekoor

Õpetajate maja

15.00 Molto Cantabile/ Musamari tütarlastekoor

16.30 Hämäläis-Osakunnan Laulajat/ Kol Hamishpaha

Kirjanike maja

15.00 SWAN Academy lastekoor/ Noga koor

16.30 Shirat HaEmek segakoor/ Chor Luzern

Toomkirik

16.30 E STuudio Noortekoor/ Itaalia noortekoor

——-

18.00-18.45 ÜHISLAULMINE OSALEJATELE – Vene Kultuurikeskus

——-

ERIKONTSERDID:

20.00 AVAKONTSERT: VoiSingers, The Swingles, segakoor HUIK!, ETV tütarlastekoor, Rahvusooper Estonia poistekoor, EuroChoir 2018 – Vabaduse Väljak / TASUTA

22.00 ÖÖkontsert: Eesti Rahvusmeeskoor – Jaani kirik  / AINULT OSALEJATELE, TASUTA

 

29. juuli 

15.00-18.00 Vabaõhukontserdid (igal pooltunnil) – Raekoja plats / TASUTA 

——-

REGIOONIKONTSERDID:

16.00 Segakoor Allegro Stuhr Brinkum (Saksamaa), SWAN Academy lastekoor (Hong Kong) – Viimsi Püha Jaakobi  kirik

16.00 Segakoor Laudate (Šveits), Hong Kongi lastekoor – Rae Kultuurikeskus   

17.00 LaCappella nais- ja meeskoor (Saksamaa) –  Keila Muusikakool 

17.00 Noortekoor Hamrahlídarkórinn (Island), Madridi noortekoor (Hispaania) – Türi Kultuurikeskus   

——-

CHOIR-TO-CHOIR kontserdid / TASUTA: 

Mustpeade maja

15.00 Norra Rahvuslik noortekoor / Sise-Mongoolia noortekoor

16.30 Escola Coral L’Eliana/ VoiSingers

Inglise kolledž

15.00 Ulmer Spatzen Chor/ Det Kongelige Danske Musikkonservatorium Børnekor

16.30 Taipei Hua Shin lastekoor/ Coro Canto Leggero

Pelgulinna Rahvamaja

15.00 Fa-Mi-La koor/ Istanbul Kültür University Chorus

16.30 Accord/ Rezonans

Hopneri maja

15.00 Musamari lastekoor/ Medicine Hat College tütarlastekoor

16.30  Il Calicanto/ Hellscore

Vanalinna Muusikamaja

15.00 Ensemble Illustre/ Zürich noortekoor

16.30 Hundige-Kildebronde tütarlastekoor/ Pro Fun

Go Property

16.30 Vox-NL/ Jugendchor Nha Fala

Tallinna Tehnikakõrgkool

15.00 Israel Kibbutz koor/ Veszprem City koor

——-

18.00-18.45 ÜHISLAULMINE OSALEJATELE – Vene Kultuurikeskus

——-

ERIKONTSERDID:

20.00 Eestimaa Atmosfäärid – Alexela Kontserdimaja – Üle-eestiline noortekoor / PILETID Piletilevis

20.00 Noortekoor Maska (Läti) – Tallinna Toomkirik / PILETID Piletilevis

20.00 Eesti Filharmoonia kammerkoor – Jaani kirik / PILETID Piletilevis

 

30. juuli 

15.00-17.00 Vabaõhukontserdid (igal pooltunnil) – Raekoja plats / TASUTA

——–

REGIOONIKONTSERDID: 

17.00 Ansambel Illustre (Holland), Segakoor Vox-NL (Holland) – Haapsalu-Uuemõisa mõis           

18.00 Osnabrücki noortekoor (Saksamaa) – Haapsalu Toomkirik     

——-

CHOIR-TO-CHOIR kontserdid / TASUTA:

Mustpeade maja

15.00 Hong Kongi lastekoor/ lastekoor Ellerhein

16.30 Moran noortekoor/ segakoor Laudate

Katariina kirik

15.00 St. Thomas-Chorschule Wettenhausen / Flensborgarkórinn

16.30: LaCappella 2.0/ emCANTUS

Hopneri maja

15.00 FengYo Chorus/ Vokalmusik Wiesbaden

16.30 Estrella Vedruna-Tona/ Utrechts Vocaal Ensemble

Vanalinna muusikamaja

15.00 Allegro Stuhr Brinkum/ Ungdomskoret-Stord kulturskule

Kirjanike maja

15.00 Eshkol koor/ Bonner Workshopchor

16.30 Cantemus Panama/ Coral STMA Trinidad 

Oleviste kirik

15.00 Vesela Pomlad/ Canzone

16.30 Cantitare Maaseik / XYK Singers

Rootsi-Mihkli kirik

16.30 5.1/ Haager Nachtigallen

——-

18.00-18.45 ÜHISLAULMINE OSALEJATELE – Vene Kultuurikeskus

——-

ERIKONTSERDID:

20.00 KooriÖÖ:erinevad koorid – Tallinna vanalinn / TASUTA

22.00 ÖÖkontsert: Vox Clamantis YOU AND I – Tallinna Jaani kirik / PILETID Piletilevis

 

31. juuli 

15.00-17.30 Vabaõhukontserdid (igal pooltunnil) – Raekoja plats / TASUTA

——-

REGIOONIKONTSERDID: 

17.00  Ulmer Spatzeni lastekoor (Saksamaa), Morani noortekoor (Israel) – Kostivere kultuurimõis

17.00 Sise-Mongoolia noortekoor – Kose Kultuurikeskus             

18.00 Itaalia noortekoor – Pärnu Eliisabeti kirik    

19.00  Zürichi noortekoor (Šveits) – Tartu Jaani kirik   

——-

CHOIR-TO-CHOIR kontserdid / TASUTA: 

Oleviste kirik

15.00 Solothurner Mädchenchor/ LaCappella 

16.30 Coro Giovanile Diapason/ Hamrahlídarkórinn

Toomkirik

16.30 Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor/ Šveitsi noortekoor

——-

18.00-18.45 ÜHISLAULMINE OSALEJATELE – Vene Kultuurikeskus

——-

ATELJEE KONTSERDID:

15.00 D2 Around the Baltic Sea, Rootsi noortekoor – Jaani kirik /TASUTA

15.00 A5 Young Pop, B10 Love Songs – Kultuurikatel / TASUTA

15.00 B13 Tales from Anatolia, B3 Joyful Journey Into Early Music – Mustpeade maja / TASUTA

16.30 A3 Sweet Dreams, C10 Sing Like The King’s – Metodisti kirik / TASUTA

16.30 A14 Mysteries and Meditations, C5 Baltic Music of Today – Kaarli kirik / TASUTA

16.30 Norra noortekoor, Osnabrücki noortekoor – Jaani kirik / PILETID Piletilevis

20.00 EuroChoir 2018 – Kultuurikatla blackbox / PILETID Piletilevis

20.00 Estonian Highlights 1. Tartu Ülikooli Akadeemiline naiskoor, Voces  Musicales, Rahvusooper Estonia noormeeste koor – Estonia Kontserdisaal / PILETID Piletilevis

20.00 Rock ’n’ Rollator Show – Vene Kultuurikeskus / PILETID Piletilevis

22.00 The Swingles – Alexela Kontserdimaja / PILETID Piletilevis

 

1. august 

15.00-19.00 Vabaõhukontserdid (igal pooltunnil) – Raekoja plats / TASUTA

——-

REGIOONIKONTSERDID: 

18.00 Norra Rahvuslik noortekoor ja segakoor Wannamoisa – Laagri Kultuurikeskus 

18.00  St. Stanislavi tütarlastekoor (Sloveenia) – Tartu Ülikooli aula

——-                     

ATELJEE KONTSERDID:

16.30 B1 From Shrek to Oceania, A13 Meet Latin American Roots – Kultuurikatla black box / TASUTA

16.30 A2 Girls Just Want To Have Fun, B12 Starts and Stripes in Music – Vene Teater / TASUTA

——-

18.00-18.45 ÜHISLAULMINE OSALEJATELE – Vene Kultuurikeskus

——-

ERIKONTSERDID:

15.00 Sise-Mongoolia noortekoor – Kultuurikatel / PILETID Piletilevis

15.00 Coro de Jóvenes de Madrid ja LaCapella Nuova – Kaarli kirik / PILETID Piletilevis

16.30 Estonian Highlights 2. ETV mudilaskoor, Eesti Raadio tütarlastekoor, tütarlastekoor Ellerhein, Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor – Estonia Kontserdisaal / PILETID Piletilevis

16.30 Coro Canto Leggero ja Kataloonia Rahvuslik noortekoor – Jaani kirik / PILETID Piletilevis

20.00 Promenaadi kontsert – Kultuurikatla erinevad saalid  / TASUTA

20.00 Poistekoor Ažuoliukas – Metodisti kirik / PILETID Piletilevis

20.00 Vocal Line – Vene Kultuurikeskus / PILETID Piletilevis

22.00 ÖÖkontsert: Collegium Musicale „Rändaja õhtulaul“ / PILETID Piletilevis

 

2. august 

15.00 AUHINNATSEREMOONIA – Vene Kultuurikeskus

15.00-19.00 Vabaõhukontserdid (igal pooltunnil) – Raekoja plats / TASUTA

——-

REGIONAAL kontsert: 

18.00 Šveitsi noortekoor – Tartu Jaani kirik           

——-              

ATELJEE KONTSERDID:

15.00 A8 Happy Baroque!, B5 Composers Conducting – Jaani kirik / TASUTA

15.00 B4 Can You Hear Me?, B11 Choir Meets Organ – Kaarli kirik / TASUTA

15.00 B2 Original Aborginal, Winners of the European Award for Choral Composers – Vene Kultuurikeskus / TASUTA

16.30 C1 Baltic Sea Flavours – Hamrahlidarkorinn – Mustpeade maja / TASUTA

16.30 A7: Cyrillus Kreek Reekviem – Estonia Kontserdisaal / PILETID Piletilevis

——-

18.00-18.45 ÜHISLAULMINE OSALEJATELE – Vene Kultuurikeskus

——-

ERIKONTSERDID:

16.30 Itaalia noortekoor ja Prantsusmaa noortekoor – Metodisti kirik / PILETID Piletilevis

20.00 Estonian Voices – Vene Kultuurikeskus / PILETID Piletilevis

20.00 Collegium Musicale „Unustatud rahvad“ – Mustpeade maja / PILETID Piletilevis

20.00 St Stanislavi tütarlastekoor – Metodisti kirik / PILETID Piletilevis

 

3. august 

ATELJEE KONTSERT: 

13.00 C2 Nordic (High) Lights – Mustpeade maja / TASUTA

ERIKONTSERT: 

19.00-22.00 Kontsert:  „Palju õnne, Eesti!“ –  Tallinna Lauluväljak / TASUTA

 

4. august

ATELJEE KONTSERDID: 

16.30 A1 Childrens’ Songs Around The World, A9 Pop Choir XXL – Vene Teater / TASUTA

16.30 B8 Puccini: Messa di Gloria – Jaani kirik / TASUTA

16.30 B15 Forgotten Peoples and LanguagesZürich noortekoor – Metodisti kirik / TASUTA

16.30 B7-1 Musical- The Triple Challenge, Hong Kongi lastekoor – Vene Kultuurikeskus / TASUTA

20.00 B9 Sounds of Big Band, B7-2 Musical, The Triple Challenge – Vene Kultuurikeskus / TASUTA

20.00 C6 Pärt: Te Deum – Kaarli kirik / PILETID Piletilevis

20.00 D3 Works for Double and Triple Choir, Šveitsi noortekoor – Estonia Kontserdisaal / TASUTA