Heliloojate esitlus

EUROPA CANTAT festival soovib avastada uut koorimuusikat ning üheks viisiks (peale Euroopa heliloojate uudisteoste tellimisele) on heliloojate lühiesitlused - võimalus noortele ja uutele heliloojatele tutvustada oma muusikat dirigentidele, kes osalevad festivalil. 

Kandideerivatel heliloojatel on võimalus esitleda oma muusikat 10-minutilisel showcase-ettekandel dirigentidele, kirjastajatele, kultuurikorraldajatele ja teistele heliloojatele, mis toimub iga festivalipäeva hommikul dirigentide ja heliloojate programmi hommikusessiooni raames.

Lisaks on heliloojatel võimalus osaleda erinevates töötubades dirigentide ja heliloojate programmi raames ning kohtuda heliloojatega dirigentide ja heliloojate kohvikus, kus on ka võimalus jagada tasuta materjali. Samuti on võimalik suhelda festivali muusika-EXPOl olevate kirjastajatega ning küsida oma noote müümise võimaluse kohta EXPOl.

Photo by Dayne Topkin on Unsplash

Iga esitlusele kandideeriv helilooja peab saatma oma CV ja näited oma muusikast (noodid ja/või salvestused digitaalses vormis) festivali muusikaosakonda aadressile music@ectallinn2018.ee enne 31. märtsi 2018. Lisaks palume teil end registreerida osalejaks festivali dirigentide ja heliloojate programmi. Registreerimisvormi leiate siit: https://ectallinn2018.ee/et/registreerimine/

Festivali muusikakomisjon valib välja kaheksa heliloojat, kellele pakutakse esitluse võimalus.