Programm

Popmuusika!

Kas tahad õppida lihtsalt, lõbusat ja täitsa uut sedet ägedast popmuusika palast, mis tõenäoliselt jääb kogu päevaks kummitama? Tule ateljeesse, kus laulame popmuusika tõelisi pärleid! 
Laulmise ajal töötame pisut ka häälevärvusega ning püüame leida õige väljendusviisi ja energia, et teha suurepärane ettekanne loost ateljee lõpus!

Line Groth on laulja, arranžeerija ja dirigent kuulsas Taani kooris Vocal Line, kes on esinenud koos Bobby McFerrini ja ansambliga The Rolling Stones jt. Ta on õpetanud kooridirigeerimist Taani Kuninglikus Muusikaakadeemias Kopenhaagenis. Tal on magistrikraad laulmises ja koorijuhtimises Aarhusi Kuninglikust Muusikaakadeemiast. Ta laulab elektroonilise muusika vokaalansamblis Postyr, mis on kontserte andnud üle maailma, välja andnud mitmeid plaate nende endi originaalmuusikaga. 2016 võitis ansambel CARA auhinna parima Euroopa albumi eest. Line on andeka taani noortekoori Syng Selected dirigent, koor on hiljuti valitud osalema rahvusvahelisele koorikonkursile Aarhusi Vokaalfestivalile.
Line Groth õpetab koore, lauljaid ja dirigente üle Taani, aga ka Euroopas, Ameerika Ühendriikides, Iisraelis, Gröönimaal ja Taiwanis. Ta on tuntud kui innustav ja pühendunud dirigent.

Date:
2 august: 09:30 - 12:30