Programm

Lavakoor: Muusikaline suhtlus, kehakeel ja kuidas laulda kogu südamest (Amanda-stiil)

Lavakoor on konseptsioon, mis kombineerib lavalist teadlikkust, kohalolu, selgeid esinemise eesmärke ning läbimõeldud teatrielemente. Lubades igal lauljal väljendada oma unikaalsust annab kogu koorile võime puudutada publikut miljon viisil. Keskendudes kehakeelele, mängulisusele, teadlikkusele, kommunikatsioonile ja loomingulisele, Anci Hjulströmi eesmärk on inspireerida inimesi leidmaks lavalist vabadust.

Anci Hjulström on laulja, näitleja, muusik, teatrijuht, muusikakommunikatsiooni pedagoog ja loomingulise õpetaja. Ancil on magistrikraadid erinevates teatri- ja muusikavaldkondades Göteborgi ülikooli muusika- ja teatriakadeemiast. Ta on teinud pikaajalist koostööd orkestrite, ansamblite ja kooridega (näiteks Göteborgi sümfooniaorkester, Kuninglik Filharmooniaorkester, Göteborgi Rahvateater, Göteborgi puhkpilliorkester jpt) lavastuslike muusikaesitluste valdkonnas. Anci on viinud läbi töötube ja meistriklasse muusikakommunikatsioonist üle kogu Rootsi ning ka välismaal. Ta on loonud ja lavastanud erinevaid muusikalavastusi üle kogu Rootsi ning on lavakoori Amanda asutaja ja kunstiline juht (www.amanda.nu). 
2010. ja 2011. aastal pälvis Anci Rootsi Kooriühingu preemia oma töö eest lauljate häältega ning 2017. aastal Madeleine Uggla auhinna Rootsi kooride inspireerimise eest leidmaks uusi loomingulisi kontserte ning kujundamaks ja leidmaks uut publikut. 
www.ancihjulstrom.se

Date:
2 august: 10:30 - 11:30