Ootame eesti koore osalema EUROPA CANTAT festivalikontserdil “Palju õnne, Eesti!”

3. augustil 2018 kell 19 toimub Tallinna Lauluväljakul Euroopa koorifestivali EUROPA CANTAT pidulik kontsert „Palju õnne, Eesti!“, mis on festivali kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Eriilmelisel kontserdil on võimalik kuulda nii torupilli, näha orkestri vigurmarssi ja rahvatantse, kuulata vokaalansamblit Estonian Voices ning ka palju teisi põnevaid rahvusvahelisi eriesinejaid ja saada osa festivalimelust!

Näitamaks enam kui 3000 väliskülalisele Eesti koorilaulu vägevust, kutsume koore üle kogu Eesti osalema 3. augustil toimuval kontserdi ühendkooride plokis, kus tuleks esitusele koos teiste festivali lauljatega 8 kooriteost: Pärt Uusbergi „Muusika“, Cyrillus Kreegi „Domine Jesu“ „Requiemist“, Giuseppe Verdi „Orjade koor“ ooperist „Nabucco“, Aarne Männiku „Meie elu“, eesti rahvaviis „Kergotamine“, Veljo Tormis „Laulu algus“, René Eespere „Ärkamise aeg“ ja Ülo Vinteri „Põhjamaa“. Kõik laulud kõlavad segakoori seades.

Kõik kooriliigid on oodatud – lauludes, millel on ühendkooride versioonid, võivad koorid laulda oma kooriliigi versiooni, segakooriauludest lauldakse oma häälepartiid.

Kontserdi eelproovid, milles osalemine on kõikidele registreerinutele kohustuslik, toimuvad 24. mail 2018 kell 18-21 Tallinnas ja 25. mail 2018 kell 18-21 Tartus. Proovide asukohad on täpsustamisel.

Osavõtutasu on 5 eurot osaleja kohta. Osavõtumaksu tasumise tähtaeg on 30. aprill 2018.

Registreerimisvormi ja noodiinfo leiate siit. Tähtaeg on 31. märts 2018.

Kohtade arv on piiratud!

Küsimuste korral võta ühendust: Varje Vürst (varje.vyrst@kooriyhing.ee)