Kontserdid

Festivali EUROPA CANTAT ajal on kõik pärastlõunad ja õhtud täis sadu kontserte üle kogu eesti! 28. juulil on Vabaduse väljakul festivali avatseremoonia, kus esineb ka maailmakuulus vokaalansambel The Swingles, 3. augustil toimub Tallinna Lauluväljakul kontsert "Palju õnne, Eesti!", mis on festivali kingitus Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks. Lisaks on toimumas 30. juulil KooriÖÖ vanalinna hoovides ja 1. augustil promenaadikontsert Kultuurikatlas.

Pärastlõuanl toimuvad festivalil osalevate kooride kontserdid erinevates Eesti kirikutes ja kontserdikohtades, näiteks lisaks Tallinnale ka Tartus, Pärnus, Raplas, Türil, Haapsalus, Rakveres, Viimsis, Loos, Keilas, Kosel, Raes ja Laagris! Pärastlõunased koorikontserdid on kõigile tasuta.

Õhtuti toimuvad erikontserdid Tallinna suuremates kontserdisaalides, kus esinevad külaliskoorid ja -ansamblid üle kogu maailma, sealhulgas ka Eesti tippkollektiivid - Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Filharmoonia Kammerkoor, segakoor MASKA Lätist, muusikashow Rock 'n' Rollator Saksamaalt, maailmakuulus vokaalansambel The Swingles Suurbritanniast ja paljud teised.

Täpse õhtuse kontserdiprogrammi  ja piletiinformatsiooni avalikustame mais 2018.

Photo: Urmas Luik