Olen laulja

Ükskõik, kas sa laulad kooris, üksi või ansamblis – EUROPA CANTAT ootab sind!

Olen dirigent / helilooja

EUROPA CANTAT pakub dirigentidele ja heliloojatele erilist programmi, mis hõlmab alatest seminaridest ja töötubadest kuni ümarlauavestluste ja heliloojate esitlusteni.

Olen kuulaja

EUROPA CANTAT ei ole ainult ateljeed ja töötoad – festivali raames toimub hulganisti kontserte kõigi jaoks!

EUROPA CANTAT on igal kolme aasta järel toimuv koorimuusikamaailma kohtumispaik ning üks olulisematest koorivaldkonna sündmustest, mille on algatanud Euroopa Kooriühing – Europa Cantat.

Festival sai alguse 1961. aastal Passaus, Saksamaal ning on nüüdseks korraldatud 18 erinevas Euroopa linnas – ning aastal 2018 esmakordselt Tallinnas!

Loe lähemalt

Uudised

Ootame eesti koore osalema EUROPA CANTAT festivalikontserdil “Palju õnne, Eesti!”

3. augustil 2018 kell 19 toimub Tallinna Lauluväljakul Euroopa koorifestivali EUROPA CANTAT pidulik kontsert „Palju õnne, Eesti!“, mis on festivali…

Loe lähemalt

Festival EUROPA CANTAT XX võõrustab üle 3000 osavõtjat üle kogu maailma

  Teatame rõõmuga, et juba on üle 3000 osaleja registreerinud tulevasele EUROPA CANTAT koorifestivalile, mis toimub Tallinnas 27. juulist 5….

Loe lähemalt

Festivali kontor on suletud 23. detsembrist 2017 kuni 1. jaanuarini 2018

Kontor on suletud jõuludest kuni uusaastani – 23. detsembrist kuni 1. jaanuarini. Vastame teie meilidele ja kõnedele alates 2. jaanuarist…

Loe lähemalt

Registreerimise tähtaega on pikendatud 7. jaanuarini 2018!

Tähtaeg EUROPA CANTAT festivalile registreerimiseks on pikendatud kuni 7. jaanuarini 2018. See tähendab, et kõik, kes registreerivad festivalile kuni 7….

Loe lähemalt

Kandideerimine noorte kultuurikorraldajate programmi (YEMP) on avatud!

Loe programmi kirjeldust, KKKd aadressil www.ectallinn2018.ee -> Programm -> YEMP4 ja kui tundub, et YEMP on midagi sinu jaoks, kandideeri veebis!  Mis…

Loe lähemalt